niedziela, 1 grudnia 2013

Zawieszeni w powietrzu - CKFiS Bełżyce vs IFLO Kosmet Biała Podlaska

Kolejny weekend - kolejne siatkarskie spotkanie III Ligi CKFiS Bełżyce vs Iflo Kosmet Biała Podlaska. Do stanu 2:0 w setach dla gospodarzy wszystko gładko przebiegało do przodu, choć zdarzały się błędy w pierwszym starciu. Trzeci set bardzo nerwowy już od samego początku i wyrównany do stanu 6:6. Następnie goście utrzymywali stałe prowadzenie 2-3 punktów nad gospodarzami. Końcówka seta to już "gra taktyczna" ze strony trenera - czas brany w newralgicznych momentach i celne zmiany doprowadziły do niezwykle zaciętej końcówki 3 seta. Zespół Iflo posiadał piłkę setową przy stanie 23:24, gdyby zakończyli skutecznie akcję mogli by jeszcze starać się o odwrócenie stanu meczu w kolejnych setach. Skuteczna gra bełżyczan w bloku doprowadziła do stanu 25:24 i psychologicznej przewagi gospodarzy. Ostatnia akcja meczu to zaskakująca zagrywka floatem, która była tak niespodziewana iż przeciwnicy nie zdążyli zareagować. As serwisowy specyficzną zagrywką zakończył 3 set stanem 27:25. Wynik 3:0 dla CKFiS Bełżyce i kolejne zwycięstwo za 3pkt.!